Фільтри
до витяжок

Перейти

Запчастини
до побутової
техніки

Перейти

Запчастини
до садової
техніки

Перейти

Фільтр для витяжки виготовлення під замовлення

  • Ціна:650 грн.
  • Артикул:pf
  • Наявність:Під замовлення

Ми професійно займаємося виготовленням жирових фільтрів для витяжок.

Виготовляємо фільтри для витяжок за Вашими розмірами від 1 штуки.

Виготовлення фільтрів для витяжок відбувається в промислових умовах, при дотримання всіх технологічних умов виробництва.

Всі фільтри для витяжок виготовляються з високоякісного анодованого алюмінію, який не окислюється при обробці миючими засобами. Наші фільтри для витяжок можна мити в посудомийній машині.

Для замовлення виготовлення фільтра для витяжки, повідомте нам точні розміри сторін A, B і С (по малюнку), а також тип замка (30, 45 або 52 мм).

Кількість сіток в фільтрах - 5.

Товщина рамки - 9 мм.

Матеріал сітки і рамки фільтрів для витяжок - анодований алюміній.

Термін виконання замовлення на виготовлення фильтра для витяжки – 1-2 робочих дня.

Вартість виготовлення одного фільтра для витяжки від 650 грн. і залежить від розміру фільтра. Точну вартість замовлення розраховує наш фахівець при оформленні та уточненні розмірів фільтра для витяжки.

Виконання замовлення відбувається після повної передоплати. Фільтри для витяжок, виготовлені під замовлення, поверненню і обміну не підлягають.

Якщо Ви маєте сумніви на рахунок своїх вимірів, можете надіслати нам зразок фільтра для витяжки через Нову Пошту або привезти фільтр до нас в офіс. При наявності зразка, ми гарантуємо точну відповідність розмірів Вашого нового фільтра для витяжки.

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший